איך לעטוף מתנות בסטייל?

איך לעטוף מתנות בסטייל?

אחד התחביבים שלי, עוד מילדות הוא כל מה שקשור בעטיפות ובאריזות. של מתנות, כמובן. לא משנה מה המתנה ולמי אני נותנת אותה, אני תמיד משקיעה בעטיפה, שתהיה קצת שונה מהסטנדרט. תנסו רגע להיזכר איך זה לקבל מתנה שארוזה כל כך יפה, שלא בא לכן לפתוח? ואיך זה לקבל מתנה שעטופה סתם, או אפילו לא עטופה בכלל! לכבוד עונת המתנות (מתנות סוף שנה לצוות גן ובית הספר, כמובן), אני רוצה לשתף אתכן בכמה רעיונות קלים, מהירים וכיפיים לאריזת מתנות יפות.

אלפקות - הטרנד החם של הקיץ

אלפקות - הטרנד החם של הקיץ

חלק מהתפקיד שלי כמעצבת הוא לזהות את הדבר הבא. לא את הטרנדים שכולם כבר מכירים, אוהבים וקונים, אלא את הניצנים של משהו חדש שהולך לקרות. למצוא את האלמנטים שצצים ככה בקטנה, פה ושם, ובעונה הבאה כבר יכבשו את כל החנויות. בקיצור, מצאתי את זה באמסטרדם – אלפקות!

עכשיו מתחפשים - מלכת הממתקים והאריה

עכשיו מתחפשים - מלכת הממתקים והאריה

האמת היא שיש לי יחסים לא ברורים עם החג הזה לא זוכרת איך זה היה כשהייתי ילדה, אבל מה שבטוח, בתור מבוגרת אני ממש לא אוהבת להתחפש. אני גם לא אוהבת לתפור תחפושות, עד שזה מגיע לילדים שלי. אני פשוט לא מסוגלת לקנות להם תחפושות בחנות. אני מרגישה שבתור מישהי שיודעת לתפור, זו אפילו חובה בשבילי ליצור ולתפור להם תחפושות בעבודת יד, ממש כמו שאמא שלי היתה תופרת לי ולאחים שלי בילדות.

איך נולד מוצר חדש

איך נולד מוצר חדש

תאמינו או לא, זו שאלה שגם אני שואלת את עצמי מדי פעם. מדי כמה חודשים מתחילה אצלי תחושה בפנים שהגיע הזמן למשהו חדש. נכון, אני מחדשת את הבדים ואת הצבעים של הקולקציה פעמיים בשנה וזה לגמרי מרענן. ועדיין, כעסק שכל הזמן מתפתח, אני מוצאת את הצורך לעצב מוצר חדש שלא היה קיים לפני כן בקולקציות של Lulalu.

מעיצוב לביצוע - עכשיו אפשר להתחיל

מעיצוב לביצוע - עכשיו אפשר להתחיל

בחודש האחרון שיתפתי אתכן בתהליך העיצוב של הקולקציה - מציאת הבדים המושלמים, ויצירת השילובים החדשים. ומה עכשיו? עכשיו צריך להפוך את כל הכיף הזה למוצרים פיזיים שאמהות ותינוקות ייהנו להשתמש בהם. זה הזמן לגזור ולתפור!

שילובי בדים - איך עושים את זה נכון?

שילובי בדים - איך עושים את זה נכון?

הגענו לחלק שאני הכי אוהבת בעיצוב הקולקציה – שילוב הבדים. זה בעיני האלמנט שהופך פריט למהמם או למשעמם. עם השנים והנסיון, אני מרגישה שפיתחתי איזה חוש פנימי שעוזר לי ליצור שילובים מעניינים, יפים, חדשים ובעיקר כאלה שאמהות אוהבות. רוצות שאספר לכן איך אני עושה את זה?

איפה אני קונה בדים יפים - חלק ב'

איפה אני קונה בדים יפים - חלק ב'

בפוסט הקודם שיתפתי אתכן ב-2 חנויות הבדים האהובות עלי בנחלת בנימין. אני אוהבת את שפע הבדים והדפוסים שאני מוצאת שם, ובכל זאת, אתן יודעות מה? זה לא מספיק. ישראל היא מדינה קטנה, ונוצר מצב בו כל המעצבות קונות בדים באותן חנויות בנחלת בנימין. די מהר הבנתי שאני צריכה לחפש מקורות חדשים לבדים מיוחדים, שיהיו רק לי.

איפה אני קונה בדים יפים - חלק א'

איפה אני קונה בדים יפים - חלק א'

אחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה היא "איפה את קונה את הבדים?". אני לגמרי יכולה להבין את הסקרנות, כי הבדים הם הלב של העסק, הם חומר הגלם הכי חשוב שאני עובדת איתו. בשני הפוסטים האלה אני משתפת אתכן בסודות שלי למציאת בדים מיוחדים, בארץ ובעולם. שנתחיל?

עיצוב קולקציה - רוצה להצטרף למסע?

עיצוב קולקציה - רוצה להצטרף למסע?

כשחשבתי לפתוח בלוג, אחד הנושאים שתהיתי לגביו היה - במה הוא יעסוק בכלל? היה לי ברור שהבלוג יעסוק בעיצוב, ביצירה, בסטייל, בהשראה. כל מה שאני אוהבת ומעריכה. ואז, לפני כמה שבועות עלה לי רעיון שהלהיב אותי מאוד...

בלוג - הגיע הזמן להגשים חלום!

בלוג - הגיע הזמן להגשים חלום!

בלוג. כן, אני רוצה לכתוב בלוג. בלוג שיעסוק בעיצוב וביצירה. אבל למה בכלל? האמת היא שתמיד הייתי ילדה שכותבת. וגם ילדה שקוראת, לגמרי "תולעת ספרים". כנראה שאלה שני דברים שהולכים יחד...

x

#{title}

#{text}

#{price}